در سال ۱۳۸۷ شرکت صنایع پودر شیر مشهد و شرکت فرانسوی دنون نوتریشیا اقدام به سرمایه‌گذاری مشترک نمودند و تحت نام نوتریشیا ام ام پی به فعالیت خود ادامه دادند.
کنترل دقیق کیفیت محصولات

بخش اعظمی از مواد اولیه مورد نیاز برای تولید پودر شیر از کشورهای اروپایی مانند هلند، آلمان و ایرلند تامین می‌شود که برای تولید انواع محصولات ما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کلیه دستگاه‌ها و مراحل تولید محصولات این شرکت به صورت کاملاً اتوماتیک بوده و توسط ناظرین داخلی و خارجی تحت کنترل دقیق کیفی قرار دارد. پس از مطابقت محصولات تولید شده با استانداردهای سازمان بهداشت جهانی (WHO، Codex Alimentarious) و اتحادیه اروپا و نیز با تایید نهایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران، محصولات ما به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شود.

گواهینامه ها

اين مجموعه پس از كسب گواهينامه‌های بين‌المللیISO 9001 ،  ISO22000، FSMS22000 و HACCP از مؤسسه معتبر Lloyd’s لندن، برای اولین بار در صنعت تولید شیر خشک گواهينامه ‌مديريت ايمنی مواد غذايی را نیز از مؤسسه SGS كسب كرد و در سال ۱۳۹۰ برای اولین بار در ایران به تکنولوژی تولید شير خشك های تخصصی از جمله شیر خشک بدون لاكتوز و آنتی رفلاكس دست پیدا کر.د قابل ذکر می باشد شرکت صنایع پودر شیر مشهد دارای گواهینامه ISO 14001 از مؤسسه SGS نیز می باشد.

ما مفتخریم که در طول چند سال گذشته با تولید محصولات با کیفیت برای سلامت نوزادان این سرزمین، علاوه بر کسب گواهینامه‌ها و استانداردهای بین‌المللی، جوایز و تقدیرنامه‌های متعددی را نیز از مراجع و سازمان‌های داخلی دریافت کرده‌ایم که از آن دست می‌توان به موارد زیر اشاره نمود

واحد نمونه استانی در زمینه ایمنی غذا در سال ۱۳۹۵

از طرف معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد

گواهی‌نامه استانی رعایت حقوق مصرف‌کننده در سال ۱۳۹۵

سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی

واحد نمونه صنعتی کشور در سال ۱۳۸۸

از وزارت صنعت، معدن و تجارت (اهدایی رییس جمهور)

صادرکننده نمونه استانی برای دومین سال پیاپی

از طرف اتحادیه صادرکنندگان استان خراسان رضوی

Picture2
خط‌مشی زیست محیطی

ما در شرکت صنایع پودر شیر مشهد (Nutricia-MMP)، محصولات تولیدی خود را با بالاترین درجه استاندارد جهت توزیع در بازارهای داخل و خارج کشور تولید می‌کنیم.

بر اساس اصول مندرج در خط‌مشی دنون، ما در شرکت صنایع پودر شیر مشهد و در تمامی فرآیندهای مربوط به تولید محصولاتمان، توجه ویژه‌ای به حفاظت از محیط زیست داریم. در این راستا موارد زیر همواره مد نظر قرار می‌گیرند:

  • اصول زیست محیطی دنون را پذیرفته، حفاظت از محیط زیست را در قلب تجارت خود قرار داده و متعهد می‌شویم که تمامی قوانین و استانداردهای زیست محیطی را در فعالیت‌هایمان لحاظ نماییم.
  • کاهش انتشار دی اکسید کربن (گازهای گلخانه‌ای) با استفاده بهینه از منابع انرژی و آب، کاهش تولید پسماند، استفاده مجدد از ضایعات و بازیافت آن.
  • جلوگیری از وقوع حوادث و کاهش پیامدهای منفی زیست محیطی با انجام فعالیت‌های مستمر حفاظتی از طریق مدیریت روزانه فعالیت‌های تولیدی، پیاده‌سازی آموزش و بهبود روش‌های مدیریتی.
  • تشویق و ترغیب تامین کنندگان و مشتریان جهت ترویج انجام فعالیت‌های مشابه.
  • تعیین اهداف زیست محیطی قابل اندازه‌گیری، کنترل مستمر آن‌ها و بهبود و بازبینی منظم فعالیت‌های شرکت بر اساس این اهداف با لحاظ امکان سنجی اقتصادی و فنی.
  • استفاده از ابزارهای لازم جهت ایجاد یک ارتباط مفید و اثر بخش با سازمان‌های قانون‌گذار و ناظر.
  • برگزاری دوره‌های آموزشی برای کارکنان جهت اطمینان از درک، اعمال و توسعه این اصول در سراسر کسب و کار.
  • کلیه کارکنان، در انجام وظایف روزانه خود الزامات سیستم زیست محیطی را مد نظر قرار داده و با داشتن تفکر مراقبتی جهت حفظ این خط‌مشی می‌کوشند.
  • به منظور تحقق این موارد، خط‌مشی زیست محیطی کارخانه تدوین و به دقت پیاده‌سازی و حفظ می‌شود. همچنین این خط‌مشی به همه همکاران، مشتریان، تامین کنندگان و پیمانکاران شرکت شناسانده شده و به صورت دو سالانه بازبینی و به‌روزرسانی خواهد شد.